Aslı Şen ve Metin Şen 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi! İlk iş soyadını değiştirdi


Fenerbahçe’nin efsanevi başkanı Ali Şen’in oğlu Metin Şen ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları iddia edilmişti. Evlerini ayıran ve birbirlerini takipten çift evliliklerini kurtarmak için bir süredir uğraşsa da bu çabaları karşılıksız kaldı. Ünlü çift, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz aylarda umreye gitmişti. Arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir süre sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Şen, sosyal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… İlk ziyaretimde yaşadığım mucize ardından kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bir süredir evliliğindeki sorunlarla gündeme geliyor.

Aslı Şen

“23 SENE BİZE YAKIŞAN ŞEKİLDE EVLİ KALDIK”

Aslı Şen ve Metin Şen’in boşanacağına dair iddialar uzun süredir magazin gündeminin ana başlıklarından birini oluşturuyordu. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin yolun sonuna geldiği öğrenildi. 23 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan çiftin, önceki gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. Boşanmanın ardından ilk kez konuşan Metin Şen “Az önce mahkemeden çıktık. Anlaşmalı olarak, kavgasız gürültüsüz boşandık. Nasıl 23 sene bize yakışan şekilde evli kaldıysak yine aynı şekilde boşandık” ifadelerini kullanırken Aslı Şen, sosyal medya hesaplarından soy ismini kızlık soyadı olan “Gümüşel” olarak değiştirdi.

Metin Şen ve Aslı Şen boşandı

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

22 yıldır Metin Şen ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı iddia edildi. Bir süredir evlerini ayırdıkları öne sürülen ünlü çift sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu iddiaları güçlendirdi. Bu ayrılığa sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır küs olduğu eltisi Begüm Şen ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sinirlenen Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla tamamen bitirmek istediği iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen

Hakaret ya da bağırma şeklinde kavga etmek yerine birbirleriyle iletişimi kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi ayrı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu süre zarfında Fransa’nın gözde kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı Şen ve Metin Şen

ASLI ŞEN’DEN İMALI PAYLAŞIM!

Eşi ve oğlunun gidişiyle yalnız kalan Aslı Şen’in bu süreçte en büyük desteği dostlarından gördü. Cemiyet hayatının tanınan isimleri Eda Kosif, Ebru Ceylan, İpek Varol ve Doğal Mesudiyeli, Şen’i bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Arkadaşlarının yüzünü güldürmek isteyen ünlü isimler, Şen’i yurt dışına tatiline götürdü. Arkadaşlarıyla moral depolayan Şen, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Sizdeki üç şeyi görebilen insanlara güvenin… Gülüşünüzün ardındaki kederi, öfkenizin ardındaki sevgiyi ve sessizliğinizin ardındaki nedeni” şeklinde imalı ifadeler kullandı.

Aslı Şen ve Ali Şen

ASLI ŞEN VE METİN ŞEN BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, tüm bu yaşananlara rağmen evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece zaman geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Van’a gelin gelen Japon kadın: Otlu peynir çok güzel!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir