Uzun Süredir Ortalarda Olmayan Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz Hacda Görüntüledi

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat’ı olarak yıllardır herkesin aklına kazınmış olan Necati Şaşmaz, uzun süredir ekrandan uzak duruyor. Son olarak İbo Show’da izlediğimiz ünlü oyuncu, daha öncesinde ‘Ben seçilmiş insanım, Mehdiyim’ sözleriyle dikkat çekmişti. Şaşmaz, hayranları tarafından Hac’da görüntülendi.

2003 yılında yayınlanmaya başlayan ve çok sayıda serisi çekilen Kurtlar Vadisi dizisinin başrolü Necati Şaşmaz, bir süredir ekranlardan uzak duruyor.

Kurtlar Vadisi’nden sonra herhangi bir dizide rol almayan ve yalnızca yapımcı, senarist ve genel yönetmen olarak ekran kariyerine devam eden Necati Şaşmaz’ı, en son geçtiğimiz yıl İbo Show’a konuk olduğunda görmüştük.

2021 yılında babasının kuzenine kendisinin “Mehdi” olduğunu anlattığı bir ses kaydı ortaya çıkan Necati Şaşmaz, “Ben seçilmiş insanım” demesiyle dikkat çekmişti.

Şaşmaz’ın konuştuğu anları kuzeni kayıt altına almış ve yayınlamıştı. Şaşmaz’ın o dönemki konuşmalarına kuzeni ‘Psikolojik bir şey varsa ne olacak? Öyle zannediyorsun ama öyle değilse ne olacak? Bir psikoloğa görün’ tepkisini vermişti.

Geçtiğimiz yıl Kurtlar Vadisi ile ekranlara ya da beyazperdeye geri döneceğini söyledikten sonra yeni bir açıklama yapmayan Necati Şaşmaz, hayranları tarafından Hac’da görüntülendi.

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmayan ve ne yaptığı merak edilen Necati Şaşmaz’ın, Haziran ayının son günlerinde Hacca gittiği ortaya çıktı.

Kendisi herhangi bir sosyal medya paylaşımı yapmazken, yanına gidip fotoğraf çektiren hayranlarının paylaşımları Şaşmaz’ı ele verdi.

Bu sırada oyuncunun hayranları, en son 2017 yılında Kurtlar Vadisi Vatan filminin ardından geleceğini müjdeleyen dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Diğer bir yandan Mehdi olduğu iddialarından sonra Sarallar çetesi tarafından çadır mahkemesinde yargılandığı iddiaları gündeme gelmişti.

Şaşmaz 2022 yılının Kasım ayında, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için” demişti.

İşte ünlü oyuncunun sosyal medyada hayranları tarafından paylaşılan diğer Hac fotoğrafları:

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx